
16:06, 12 серпня 2015 р.
Жителі Полонного тривалий час живуть без води через екологічну проблему
У Полонному водяний колапс: майже 2 тижні частина міста живе без води. Її то вмикають, то вимикають, і графік таких відключень неконтрольований. Жителям доводиться у кращому випадку носити воду для побутових потреб із криниці, у гіршому – купувати, або ж взагалі використовувати запаси дощової води.
Нещодавно Полонська міська рада оприлюднила лист, наданий підприємством водопровідно-каналізаційного господарства, в якому пояснюються причини такої ситуації:
"У зв’язку з тим, що рівень води у водосховищі знаходиться нижче мінімально-допустимого рівня, подача води буде здійснюватися по мірі накопичення в резервуарах. Це, у свою чергу, унеможливлює дотримання раніше затвердженого графіка подачі води".
Тому жителям міста варто запастися терпінням і водою, доки влада вирішуватиме проблему.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
15:06, 22 листопада
16:17, 1 грудня
15:06, 22 листопада
10:36, 28 листопада
15:06, 22 листопада
live comments feed...