• Головна
  • В області продовжується падіння обсягів споживання природного газу
10:00, 13 серпня 2015 р.

В області продовжується падіння обсягів споживання природного газу

Хмельниччина скоротила споживання газу майже на 20%. Так, за 1 півріччя 2015 року споживачі використали 352 млн. куб.м газу, що на 18,5% менше, порівняно з аналогічним періодом 2014 року. Враховуючи те, що з квітня ціна газу для потреб населення зросла чи не у 6 разів, очікується подальше значне падіння обсягів споживання блакитного палива. 

Нагадаємо, падіння обсягів споживання призводить до гострого дефіциту обігових коштів бюджету компанії, що ставить під загрозу оплату першочергових витрат: зарплати, відрахування податків до бюджету, виконання інвестиційної програми "Хмельницькгаз збут".

У 2015 році НКРЕКП вже двічі переглядала тарифи для підприємства, але це не вплинуло на ситуацію, адже падіння обсягів споживання прогресує, а тариф на розподіл газу збільшився лише 9,89%.

Скорочення споживання газу в області зафіксоване серед усіх категорій. Зокрема, бюджетні організації за півріччя скоротили обсяги на 24,3%, промисловість на 20,8%, а населення на 18%.  На таке суттєве зменшення споживання енергоносія вплинули економічна криза та необхідність економити кошти. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#газопостачання #Хмельницькгаз #природний газ #зменшення споживання газу
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...