• Головна
  • Підприємства Хмельниччини та «Укроборонпром» поглиблюють співпрацю (Фото)
15:28, 15 серпня 2015 р.

Підприємства Хмельниччини та «Укроборонпром» поглиблюють співпрацю (Фото)

Вчора, 14 серпня, був підписаний Меморандум про розширення співпраці ДК "Укроборонпром" з підприємствами Хмельницької області у рамках виконання державного оборонного замовлення та програм соціально-економічного розвитку.

Підприємства Хмельниччини та Державний концерн «Укроборонпром» поглиблюють співпрацю у сфері імпортозаміщення комплектуючих для вітчизняного військово-промислового комплексу на заміну російським. аби виконати оборонне держзамовлення сторони зобовязалися посилити кооперацію науково-технічного та виробничого потенціалу - про це йдеться на офіційному сайті Хмельницької обласної державної адміністрації.

Генеральний директор «Укроборонпрому» Роман Романов та Голова Хмельницької облдержадміністрації Михайло Загородний визначили основні напрямки співпраці.
Підписаний договір передбачає також залучення до програми підготовки військової техніки цивільних виробничих установ, зокрема, "Пригма-Пресс" та "Укрелектроапарат", які представники Укроборонпрому відвідали.

Підприємства Хмельниччини та «Укроборонпром» поглиблюють співпрацю (Фото) (фото) - фото 1

Підприємства Хмельниччини та «Укроборонпром» поглиблюють співпрацю (Фото) (фото) - фото 1


Всі ці дії нададуть можливість не тільки підвищення конкурентоспроможності вітчизняної продукції, а ще й допоможуть вирішити соціально-економічні проблеми: збереження трудового потенціалу області, створення нових робочих місць, підвищення рівня заробітної плати. 

Підприємства Хмельниччини та «Укроборонпром» поглиблюють співпрацю (Фото) (фото) - фото 2

Підприємства Хмельниччини та «Укроборонпром» поглиблюють співпрацю (Фото) (фото) - фото 2

Довідково:
«УКРОБОРОНПРОМ» – це більше 100 підприємств оборонно-промислової галузі, на яких працює понад 80 тис. людей. Концерн вже самостійно виробляє більше 35% номенклатурних одиниць, які раніше постачались з Росії. Починаючи з квітня, аналогічні Меморандуми було підписано підприємствами Львівщини, Тернопільщини, Миколаївщини, Херсонщини та Чернігівщини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#"Укроборонпром" #меморандум #імпортозаміщення комплектуючих
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...