11:00
24 липня
Це друге відрядження борців з економічною злочинністю УМВС України в Хмельницькій області на схід України.
Хмельницькі правоохоронці перебували на лінії розмежування між окупованою та звільненою територіями країни. Головними завданнями, що ставились перед міліціонерами були: протидія контрабанді, допомога місцевим правоохоронцям, попередження та розкриття економічних злочинів – повідомляє прес-служба УМВС України в Хмельницькій області.
Хмельницькі міліціонери повернулися з зони АТО (Фото) (фото) - фото 1
Про належний рівень професійної майстерності та роботу у зоні АТО хмельницьких міліціонерів свідчить подяка, яка надійшла на ім’я начальника УМВС Миколи Семенишина від представників місцевої влади.