11:00
24 липня
За розпорядженням мера Кам'янця-Подільського Михайла Сімашкевича у місті проведуть модернізацію Інспекції з питань благоустрою, надавши комунальним інспекторам мопеди. Таким чином, на думку міського голови, їх послуги стануть швидшими та ефективнішими.
Про це на своїй офіційній сторінці у Facebook написав заступник міського голови Сергій Бабій, повідомляє Informweek.
"Щоб робота Інспекції була ефективнішою, вирішено забезпечити кожного інспектора мопедними засобами, що дає можливість швидко реагувати на звернення жителів міста. Інспекція на мопедах є праобразом майбутньої комунальної поліції, яка буде створена в місті", – зазначив Сергій Віталійович.