• Головна
  • Прокуратура вимагає повернення державі понад 15 тисяч га мисливських угідь
12:39, 19 серпня 2015 р.

Прокуратура вимагає повернення державі понад 15 тисяч га мисливських угідь

Хмельницька обласна прокуратура  звернулася в господарський суд з позовом про визнання недійсними рішення сесії Хмельницької обласної ради, згідно з якими одному із ТОВ передано у користування 15,5 тисячі гектарів мисливських угідь.

Встановлено, що товариству надано в користування  мисливські угіддя на території Дунаєвецького району строком на 18 років. Проте з’ясовано, що договір про умови ведення мисливського господарства на вказаних мисливських угіддях суперечать низці вимог законодавства.

Зокрема, на території угідь розташовано 8 об’єктів природно-заповідного фонду, серед яких парк-пам’ятка садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення «Малієвецький» та дендропарк місцевого значення «Миньковецький». А за Законом України у заповідній зоні заборонено проведення будь-якого виду господарської діяльності.
Також угода укладалася без погодження із сесіями шести сільрад і 127 громадянами – власниками паїв.

На підставі таких порушень, прокуратура області у позові просить суд визнати недійсними рішення сесії Хмельницької обласної ради та анулювати договір, щоб передати землі державі - Хмельницькому обласному управлінню лісового та мисливського господарства.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#прокуратура #земля #незаконне користування
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...