• Головна
  • Медпрацівники Хмельницького намагаються поліпшити життя діабетиків
14:33, 19 серпня 2015 р.

Медпрацівники Хмельницького намагаються поліпшити життя діабетиків

Проблеми і перспективи удосконалення діагностики та лікування цукрового діабету розглянули на колегії управління охорони здоров’я Хмельницької міської ради. 

Медики обговорили шляхи покращення лікування в амбулаторно-поліклінічних закладах та у відділенні ендокринології міської лікарні - дізнаємось від Depo.Хмельницький. 
Наріжними питаннями були: рання діагностика захворювання та лікування ускладнень діабету.
"Вишукати можливість створення кабінету ретинопатій та лікування з застосуванням лазерних методик (очні ускладнення) та діабетичної стопи. Ми розглядаємо насамперед власні можливості для виділення приміщень, штатів та коштім. За потреби - звертатимося до міської влади. І цілком можливо, що вже в наступному році ці кабінети приймуть перших пацієнтів", - розповідає Людмила Слободяник, заступник начальника міськуправління.

Показники міста по цукровому діабету такі: понад 1600 інсулінозалежних пацієнтів - це близько 15% усіх хворих на цукровий діабет Хмельницького, що є досить непоганим показником.

В місті інсулін закуповують за рахунок державного та обласного бюджетів. Минулого року пацієнтам благодійники та міський бюджет передали 1600 глюкометрів для визначення глюкози крові в домашніх умовах.
На засіданні вирішили провести спільні навчання хірургів, ендокринологів, окулістів щодо раннього виявлення та лікування ускладнень цукрового діабету.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#цукровий діабет #міська лікарня #інсулін
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...