• Головна
  • До середини листопада виловлювати раків заборонено
10:07, 20 серпня 2015 р.

До середини листопада виловлювати раків заборонено

На Хмельниччині під час линьки раків діє заборона на їх вилов. Тому в період з 17.08.2015 р. по 18.11.2015 р. цього робити не слід, крім збитку природі можна отримати штраф.

Хмельницькрибоохорона інформує населення про те, що  під час линьки раки дуже вразливі, тому у цей період вони потребують охорони від впливу промислового та любительського рибальства.
А з метою збереження популяції раків під час їх другої линьки ( перша була у травні) наказом Хмельницькрибоохорони заборонено  промисловий та любительський лов раків у водоймах  Хмельницької області у зазначений вище період.

«Нагадаємо, що за нехтування наказу про заборону вилову раків та порушення законодавства, передбачена відповідальність - штраф у розмірі від 340 до 680 грн. та відшкодування завданих збитків рибному господарству України у розмірі 25,50 грн. за кожного виловленого рака. А якщо збиток за виловлених раків буде досить вагомим, то порушника можуть притягнути до кримінальної відповідальності» - повіджомив начальник відділу ОВБР Вишинський Ю.В.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#заборона #Хмельницькрибоохорона #линька раків
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...