• Головна
  • В області залишаються нерозкритими низка розбоїв та шахрайств, але рівень злочинності вдалося знизити
12:30, 20 серпня 2015 р.

В області залишаються нерозкритими низка розбоїв та шахрайств, але рівень злочинності вдалося знизити

Як протидіяти корупції та злочинності вирішували на координаційній нараді, що відбулася у Хмельницькій прокуратурі. 

Очільники області, головний прокурор і міліціонер міста, голова апеляційного суду  та військовий комісар Хмельницького обласного військового комісаріату зібралися, аби обговорити нагальні питання, серед яких варто виокремити такі:

- зниження рівня злочинності серед населення області;

- розкриття кримінальних правопорушень;

- викриття крупціонерів.

Так, в області зафіксована значна кількость злочинів проти власності, зокрема, крадіжок, розбоїв, грабежів, незаконного заволодіння транспортними засобами - їх у цьому році зареєстровано понад 5500, повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області.

В області залишаються нерозкритими низка розбоїв та шахрайств, але рівень злочинності вдалося знизити, фото-1

Проте, вдалося дещо знизити рівень злочинності на 10 тисяч населення порівняно із загальнодержавним, у тому числі тяжких злочинів, умисних вбивств, умисних тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілого, а також вчинених злочинів у стані алкогольного сп’яніння та групою осіб.

Між тим, керівник прокуратури Олег Синишин висловив стурбованість станом розкриття окремих категорій кримінальних правопорушень. Попри те, що у майже половині злочинів встановлено особи, які їх вчинили, нерозкритими залишаються два умисні вбивства, низка розбоїв та шахрайств.

Також прокурор області наголосив на ще одному важливому чиннику у боротьбі зі злочинністю - протидії гральному бізнесу,  принциповій позиції під час досудового розслідування вказаних кримінальних правопорушень, за фактами яких уже зареєстровано 22 кримінальних провадження.

Загалом, на Хмельниччині ще багато проблем, які залишаються невирішеними: надходження заборонених предметів у пенітенціарні установи, хабарництво серед працівників військкоматів, державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування вищих категорій, працівників митної служби, у банківській системі, агропромисловому комплексі, сфері охорони довкілля, приватизації.

Звісно, такі наради лише на користь, адже оговорювати і обговорювати проґалини в роботі таких важливих для області структур корисно, але діяти і знаходити шляхи вирішення набагато ефективніше.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#прокуратура #координаційна нарада #злочинність #хабарництво #шляхи подолання корупції
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...