![](https://s.0382.ua/section/logo/upload/pers/102/logo.png?20240727)
12:00, 21 серпня 2015 р.
Майже тиждень психологічної реабілітації у Литві (Фото)
9 підлітків, віком від 15 до 19 років, перебували на відпочинку у чарівній Литві. Усі діти так чи інакше мають відношення до АТО: в одних батьки військові, які зараз захищають Україну на сході, інші – переселенці. Супроводжували їх та займалися оформленням документів волонтери з Хмельницького, які і розповіли про цей захід.
![Майже тиждень психологічної реабілітації у Литві (Фото), фото-1 Майже тиждень психологічної реабілітації у Литві (Фото), фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Запросила українців Литовська Спілка Стрільців, яка вже не вперше приймає у себе наших співвітчизників. Крім того, активно підтримує українських військових.
Впродовж усього періоду, з 9 по 15 серпня, діти проживали у пластунському таборі, де мали змогу весело та активно проводити час. Познайомитися зі своїми однолітками з інших країн. Відчути усі принади пластунського життя у таборі: ранкова зарядка, пробіжка до озера, стройова підготовка.
![Майже тиждень психологічної реабілітації у Литві (Фото), фото-2 Майже тиждень психологічної реабілітації у Литві (Фото), фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Організатори акції подбали про їхнє дозвілля, влаштовували різноманітні змагання, квести, проводили цікаві екскурсії, відвідали столицю Литви – Вільнюс.
«Мабуть, найпам'ятнішою подією для дітей став приїзд Президента Литви Далі Грібаускайте, яка радо зустрічала гостей», розповідає волонтер Олександр.
![Майже тиждень психологічної реабілітації у Литві (Фото), фото-3 Майже тиждень психологічної реабілітації у Литві (Фото), фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
Також у таборі відбулася зустріч з нашими військовими, які саме зараз перебувають на лікуванні у Литві. Для них діти підготували невеличкий концерт, а військові у відповідь провели цікаву і пізнавальну бесіду, охоче відповідали на різноманітні запитання співвітчизників.
![Майже тиждень психологічної реабілітації у Литві (Фото), фото-4 Майже тиждень психологічної реабілітації у Литві (Фото), фото-4](/dist-assets/images/cap.jpg)
Усі витрати взяла на себе литовська сторона, від України робота волонтерів з ГО "Ініціатива Е+", які займалися оформленням документів та супроводом групи.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
24 липня
Міофасціальний масаж тіла: Глибоке розслаблення м’язів та фасцій
Новини компаній
17:00
9 липня
Продається добре налагоджений сервіс онлайн-друку фотографій
Новини компаній
11:00
14 червня
Вигідний початок літа: на тримери від Dnipro-M діють знижки
Новини компаній
09:00
11 червня
Цукровий діабет - основні симптоми
Новини компаній
15:00
30 травня
Тиждень знижок Green Friday До -50% на інструменти
Новини компаній
09:00
29 травня
13:00
28 травня
Green Friday від Dnipro-M: до -50% на сезонну техніку, інструменти для дому і майстерності
Новини компаній
09:00
24 травня
Спецтема
Оголошення
12:56, 21 липня
23
11:24, 23 липня
7
live comments feed...