За вбивство свого колеги через необережність судитимуть колишнього міліціонера. Прокуратура Хмельницької області уже направила до суду обвинувальний акт.
Нагадаємо, досудовим слідством, яке здійснювалось прокуратурою області, встановлено, що цей правоохоронець у квітні, по закінченні чергування у складі добової слідчо-оперативної групи, не здав табельну зброю – пістолет системи Макарова і спільно ще з одним дільничним інспектором уночі розпивали алкогольні напої на території Шепетівського району.
Перебуваючи під впливом спиртного, колега спробував дістати табельну зброю обвинуваченого, а той у свою чергу задля припинення таких дій перехопив пістолет. В цей час відбувся постріл, який став смертельним для потерпілого міліціонера.
Під час слідства обвинуваченого звільнено з органів внутрішніх справ. До нього застосовано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. Йому "світить" від 3 до 5 років позбавлення або обмеження волі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію