
09:36, 22 серпня 2015 р.
В управлінні культури Хмельницької ОДА прикрасили адмінбудівлю національними стягами
Працівники управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької ОДА уже підготувалися до Дня Прапора та Дня Незалежності: вчора вони прикрасили адмінбудівлю національними стягами.
"Державний прапор як символ країни є втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення. Під його знаменом наші батьки йшли до проголошення самостійної України, до перемоги. Нині наші земляки із синьо-жовтим стягом відстоюють незалежність і суверенітет нашої батьківщини на Сході країни. Шануймо історію, традиції та символи нашої держави, адже в них – частинка кожного з нас", – закликали в управлінні.

Сьогодні та завтра усе місто замайорить державними прапорами, адже хмельничанам було запропоновано у два найважливіші для держави свята прикрасити фасади своїх будинків та квартир національною символікою.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
10:07
Вчора
Наявність плюсів та мінусів обмінників криптовалют
Новини компаній
13:00
5 лютого
Shifton Field Service у Хмельницькому: коли виїзний сервіс працює швидко, рівно і прогнозовано
Новини компаній
11:18
3 лютого
ТОП новини
Оголошення
07:07, 3 лютого
10
16:04, 30 січня
16:41, 26 січня