![](https://s.0382.ua/section/logo/upload/pers/102/logo.png?20240727)
09:50, 25 серпня 2015 р.
Діти малювали мирну країну, а дорослі влаштували патріотичний велопарад (Фото)
Хмельницький протягом двох днів відзначав 2 великих державних свята. У неділю, 24 серпня, в День Незалежності головні урочистості відбувалися на головному майдані міста та на майданчику біля контеатру ім. Шевченка. Ось тут і розгорнулася яскрава патріотична акція - конкурс малюнку на асфальті "Ми малюємо мирну країну!".
![Діти малювали мирну країну, а дорослі влаштували патріоти..., фото-1 Діти малювали мирну країну, а дорослі влаштували патріотичний велопарад (Фото), фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Діти різного віку, і навіть їх дорослі батьки розфабували площу біля кінотеатру у патріотичні та мирні кольори. Протягом конкурсу було створено більше двох десятків кольорових малюнків про Україну, мир у ній та щасливе дитинство. Переможців у таких дійствах визначити складно та і неможливо, адже у кожної дитини своє бачення омріяного майбутнього та улюбленої країни.
![Діти малювали мирну країну, а дорослі влаштували патріоти..., фото-2 Діти малювали мирну країну, а дорослі влаштували патріотичний велопарад (Фото), фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Діти малювали мирну країну, а дорослі влаштували патріоти..., фото-3 Діти малювали мирну країну, а дорослі влаштували патріотичний велопарад (Фото), фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Діти малювали мирну країну, а дорослі влаштували патріоти..., фото-4 Діти малювали мирну країну, а дорослі влаштували патріотичний велопарад (Фото), фото-4](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Діти малювали мирну країну, а дорослі влаштували патріоти..., фото-5 Діти малювали мирну країну, а дорослі влаштували патріотичний велопарад (Фото), фото-5](/dist-assets/images/cap.jpg)
З майданчику, де окрім творчого конкурсу розгорнулася і ярмарка декоративно-прикладного мистецтва, а ввечері прогримів концерт молодих хмельницьких виконавців, стартував і черговий популярний у місті велопарад.
Більше 200 веломанів із національною символікою здійснили невеличкий велотур містом у знак миру та єднання. Його супроводжував велопатруль Хмельницького.
Дівчата з вишиванками, чоловіки із прапорами, а молоді сім'ї з дітками протягом години крутили педалі містом, таким чином пропагуючи здоровий та екологічний транспорт у патріотичний спосіб.
![Діти малювали мирну країну, а дорослі влаштували патріоти..., фото-6 Діти малювали мирну країну, а дорослі влаштували патріотичний велопарад (Фото), фото-6](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Діти малювали мирну країну, а дорослі влаштували патріоти..., фото-7 Діти малювали мирну країну, а дорослі влаштували патріотичний велопарад (Фото), фото-7](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
24 липня
Міофасціальний масаж тіла: Глибоке розслаблення м’язів та фасцій
Новини компаній
17:00
9 липня
Продається добре налагоджений сервіс онлайн-друку фотографій
Новини компаній
11:00
14 червня
Вигідний початок літа: на тримери від Dnipro-M діють знижки
Новини компаній
09:00
11 червня
Цукровий діабет - основні симптоми
Новини компаній
15:00
30 травня
Тиждень знижок Green Friday До -50% на інструменти
Новини компаній
09:00
29 травня
13:00
28 травня
Green Friday від Dnipro-M: до -50% на сезонну техніку, інструменти для дому і майстерності
Новини компаній
09:00
24 травня
Спецтема
Оголошення
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
live comments feed...