• Головна
  • 3 навчальних заклади з Хмельниччини отримали нагороди від міжнародної природознавчої програми GLOBE
14:50, 26 серпня 2015 р.

3 навчальних заклади з Хмельниччини отримали нагороди від міжнародної природознавчої програми GLOBE

Декілька навчальних закладів Хмельниччини взяли участь міжнародній науково-освітянській програмі GLOBE, метою якої є залучення учнів, вчителів та науковців до дослідження вегетаційних циклів вишні звичайної (Prunus cerasus) та вишні повстистої (Prunus tomentosa).  

Оскільки збір даних від спостерігачів та їх внесення до наукової бази є критично важливим для наукових досліджень, GLOBE раз у три місяці рахує рейтинг шкіл, які роблять найбільший внесок у збір інформації. 

Цього разу 38 навчальних закладів нашої країни, учні і вихованці яких брали найактивнішу участь у Всеукраїнський учнівській фенологічній кампанії «Вишнева Україна», отримали бронзові, срібні та золоті віртуальні нагороди міжнародного ґатунку від GLOBE. В їх числі 3 навчальних заклади з Хмельницької області, повідомляє прес-служба Хмельницької ОДА.

Срібною нагородою відзначені Кам’янець-Подільський міський еколого-натуралістичний центр учнівської молоді та Кам’янець-Подільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7.
Бронзову нагороду за внесення більше ніж 40 фенологічних спостережень до міжнародної наукової бази даних GLOBE отримала Грицівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Шепетівського району.

3 навчальних заклади з Хмельниччини отримали нагороди від міжнародної природознавчої програми GLOBE, фото-1

Тепер ці заклади внесені на віртуальну Дошку пошани GLOBE.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#науково-освітянська програма GLOBE #навчальні заклади Хмельниччини #збір даних про розмноження вишні
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...