11:44, 27 серпня 2015 р.
У Хмельницькому управлінні юстиції назріває масштабна кадрова «чистка»
В органах юстиції Хмельницької області розпочинається хвиля кадрових змін. Більше 20 керівних посад потребують нових керівників.
Таку інформацію розмістив на своїй сторінці у Фейсбук Віктор Худняк - начальник територіального управління юстиції у Хмельницькій області.
«В рамках нової кадрової політики МінЮсту та в контексті особистого бачення необхідності якісного оновлення органів юстиції в області, оголошується відкритий конурс на більш як 20 керівних посад на Хмельниччині, з них: 7 - керівники районних Управлінь юстиції, 6 - заступники керівників РУЮ з питань державної реєстрації, 7 - начальники відділів ДВС в районах та містах, та інші», - йдеться у повідомленні посадовця.
Віктор Худняк додав, що стаж роботи не буде враховуватись, адже за умовами конкурсу місця отримають тільки найкращі юристи, тобто основною вимогою до бажаючих взяти участь у конкурсі є тільки наявність вищої юридичної освіти (спеціаліст або магістр).
Термін подання документів на посаду керівника районного управління юстиції – до 19 вересня, на інші керівні посади – до 26 вересня.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Касети для розсади: як вибрати та правильно використовувати?
Новини компаній
17:11
21 січня
16:00
20 січня
ТОП новини
Оголошення
10:43, Вчора
5
11:31, 23 січня
63
live comments feed...