• Спортсменка з Хмельниччини виборола першу для України медаль (Фото, відео)
12:22, 28 серпня 2015 р.

Спортсменка з Хмельниччини виборола першу для України медаль (Фото, відео)

На Чемпіонаті світу, що проходить у Китаї, українка Людмила Оляновська у ходьбі на 20 км  виборола бронзову медаль.

Цю дистанцію подільська спортсменка подолала за 1 годину 28 хвилин і 13 секунд - дізнаємося від xsport.ua.

Спортсменка з Хмельниччини виборола першу для України медаль (Фото, відео) (фото) - фото 1

«Я абсолютно не очікувала медалі. Я знала стартові протоколи і була впевнена, що мій результат десь 5-ий, оскільки була італійка, яка весь час у мене виграє, - розповідає Людмила Оляновська, - переломним став 14-ий кілометр, напевно у мене відкрилося друге дихання». Ще спортсменка розповіла про психологічні моменти, що допомогли перемогти та шалену підтримку.

«Золото» і «срібло» у двох китаянок. Ще одна українка - Надія Боровська фінішувала на 11-му місці.