• Зі Львова наші спортсмени привезли «бронзу»
15:51, 31 серпня 2015 р.

Зі Львова наші спортсмени привезли «бронзу»

«Спортлідер+» – бронзовий призер «Кубку Львівщини-2015». У матчі за третє місце підопічні Романа Ковальчика здобули перемогу над івано-франківським «Ураганом».

У суботу, 29-ого серпня, відбулися заключні поєдинки змагань, за підсумками яких визначилися імена переможця та призерів турніру. Хмельницький «Спортлідер+», який посів другу позицію за підсумками групового етапу, в завершальний ігровий день турніру у матчі за 3-є місце зустрічався із івано-франківським «Ураганом».
Матч завершився з рахунком 4:1 на користь «Спортлідера+», який здобуває бронзові медалі «Кубку Львівщини-2015».

А «золото» дісталося львівській «Енергії», яка в неймовірно напруженому фінальному протистоянні здолала молодіжну збірну України з футзалу – 4:3 на користь «енергетиків», які й вибороли головний трофей турніру у місті Лева. Відзначимо й те, що в складі збірної України срібними призерами змагань стали гравці «Спортлідера+» Валерій Власович, Олександр Педяш, Ілля Бакинський та Андрій Лисенко.