• Головна
  • На Хмельниччину з презентацією монографії «Народна медицина українців середнього Полісся» приїде Ірина Ігнатенко
09:50, 2 вересня 2015 р.

На Хмельниччину з презентацією монографії «Народна медицина українців середнього Полісся» приїде Ірина Ігнатенко

Українська етнографістка, дослідниця традиційної культури українців Ірина Ігнатенко у рамках міжнародного культурного форуму «Кам’яний острів» презентуватиме свою монографію «Народна медицина українців середнього Полісся» в Університеті Огієнка, що у Кам'янці-Подільському.

Її праці «Жіноче тіло у традиційній культурі українців», «Чоловіче тіло у традиційній культурі українців», «Життєвий цикл людини в обрядах та віруваннях українців» стали етнографічними бестселерами.

Друге видання своєї популярної монографії авторка презентуватиме 26 вересня 2015 року на історичному факультеті К-ПНУ імені Івана Огієнка буде презентоване друге видання монографії. Незабаром на сайті газети «Студентський меридіан» буде анонсований точний час події.

На Хмельниччину з презентацією монографії «Народна медицина українців середнього Полісся» приїде Ірина Ігнатенко, фото-1

Дослідниця збирала матеріали для видання вродовж 10 років у більш, як 150 селах Полісся, включаючи польові матеріали в селах, забруднених унаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

У книзі є цікава інформація як про носіїв народних медичних знань – знахарів та чаклунів, так і про самі хвороби (їх класифікація, етіологія, термінологія) та способи їх лікування на Поліссі. Причому Ірина Ігнатенко бере не лише традиційний зріз цього явища, а й широко залучає свідчення про сучасні трансформаційні процеси, які відбуваються в цій галузі. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#українська народна медицина #етнографія #Ірина Інгатенко #презентація могонрафії
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...