
15:50, 3 вересня 2015 р.
Школа мистецтв «Райдуга» розпочала навчальний рік із концерту
Вчителі Хмельницької дитячої школи мистецтв «Райдуга» вирішили у новий навчальний рік ввійти із гарним настроєм, тому перед закладом влаштували невеличкий концерт, в якому взяли участь вихованці музичного та хореографічного відділень.
Також традиційно по вул. Курчатова оформили виставку дитячих робіт учнів художнього відділення різними за жанрами, на якій представили роботи з декоративно-прикладного мистецтва: вітраж, мозаїка, витинанки, лялька-мотанка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
15:19, 27 травня
5
15:18, 29 травня
1
14:34, 29 травня
6
07:59, 7 червня