
15:05, 4 вересня 2015 р.
Вчора, 3 вересня, у Хмельницькому палали торфовища, сьогодні ж місто ще сильніше затянуло смогом
3 вересня о 10:59 до хмельницьких рятувальників Державної служби з надзвичайних ситуацій надійшло повідомлення про пожежу торфу в обласному центрі на вул. Старокостянтинівське шосе.
Негайно до місця виклику прибуло два відділення 1-ї та відділення 3-ї Державних пожежно-рятувальних частин м. Хмельницький, які пожежу площею 50 кв. м локалізували об 11:20, ліквідували об 11:58, повідомляє прес-служба ДСНС України у Хмельницькій області.
Ймовірна причина пожежі – самозаймання торфу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
14:34, 29 травня
32
13:29, 7 червня
14:34, 29 травня
42
14:34, 29 травня
27
15:19, 27 травня