11:00
24 липня
Незабаром на вулиці Толстого, зі сторони залізничної колії, з’явиться ще одна зупинка. Її споруджують для зручності хмельничан, особливо мешканців мікрорайону Дубове. Тут уже облаштовано заїзну кишеню для зупинки громадського транспорту. Для її встановлення з міського бюджету виділено близько 370 тисяч гривень, повідомляє прес-служба Хмельницької міської ради.
Спорудження зупинки також забезпечить безпеку мешканців будинків, розташованих на вулиці Пересипкіна, у провулках Іподромному та Козацькому, які скорочуючи відстань разом з дітьми переходять вулицю Толстого через залізничну колію.