15:47, 7 вересня 2015 р.
Фермер-банкрут поверне громаді села майже 50 гектарів сільгоспземель
За втручання прокуратури Віньковецького району територіальній громаді Карачіївецької сільської ради повернуто земельну ділянку сільськогосподарського призначення площею майже 50 гектарів.
Як повідомила прокурор району Ольга Кравцова, цю землю було надано в постійне користування місцевому громадянину - фермеру. Декілька років тому фермерське господарство припинило свою діяльність, оскільки збанкрутіло. Як наслідок, земельна ділянка не використовувалась за цільовим призначенням, опинилась у занедбаному стані, - дізнаємося від прес-служби прокуратури Хмельницької області.
Районна прокуратура, в інтересах держави в особі Головного управління Держземагентства в області, звернулася до суду з позовом про припинення права постійного користування громадянином зазначеною землею та скасування відповідного державного акту. Примітно, що вартість землі становить більше 770 тис. гривень.
Позовні вимоги прокуратури задоволені у повному обсязі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Касети для розсади: як вибрати та правильно використовувати?
Новини компаній
17:11
Вчора
16:00
20 січня
ТОП новини
Оголошення
17:17, 17 січня
11:35, 14 січня
13:39, 17 січня
17:17, 17 січня
10:32, 10 січня
live comments feed...