• Головна
  • Представники Консультативної місії Європейського Союзу розраховують на подальшу співпрацю з хмельницькою владою
13:03, 8 вересня 2015 р.

Представники Консультативної місії Європейського Союзу розраховують на подальшу співпрацю з хмельницькою владою

Перший заступник голови адміністрації Василь Процюк зустрівся з представниками Консультативної місії Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки в Україні (КМЄС в Україні). Очолив європейську деоегацію заступник Голови КМЄС в Україні пан Юг Фанту.

Процюк розповів іноземцям, що  в області впроваджуються системні реформи в правоохоронній, митній та судовій сфері. До прикладу, з 1 грудня поточного року запрацює нова патрульна поліція Хмельницького, що дозволить посилити безпеку населення, дорожнього руху, захист стратегічних об’єктів, проведення масових заходів, упередження надзвичайних ситуацій тощо. Реформується і місцева прокуратура. На черзі – судова гілка влади, повідомляє прес-служба ХОДА.

Представники Консультативної місії Європейського Союзу розраховують на подальшу співпрацю з хмельницькою владою, фото-1

Місія Євросоюзу в Україні і у Хмельницькому зокрема також має на меті реалізацію декількох завдань. Першочергово, це створення концептуальної основи для планування та реалізації реформ, які забезпечать безпеку та верховенство права, сприятимуть підвищенню їх легітимності і збільшать рівень суспільної довіри, враховуючи права людини і відповідно до процесу конституційних реформ; реорганізація та реструктуризація правоохоронних та безпекових служб таким чином, який би дозволив відновити контроль над ними та довіру суспільства; узгодження підтримки ЄС з одночасними реформами в інших секторах (судовій, поліцейській, митній та прокуратурі) та діями міжнародного співтовариства з надання підтримки України.

На завершення зустрічі Юг Фанту наголосив на тому, що вони розраховують на подальшу підтримку їх діяльності, зокрема в Хмельницькій області і сприянню продовження започаткованих реформ. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Хмельницька ОДА #КМЄС в Україні #реформування гілок влади
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...