![](https://s.0382.ua/section/logo/upload/pers/102/logo.png?20240727)
17:20, 8 вересня 2015 р.
Хмельничанин написав електронну петицію про перейменування міста
Повернути історичну назву Хмельницькому – Проскурів пропонує мешканець міста. Текст відповідної електронної петиції розміщено на офіційному сайті Президента України.
У тексті цієї петиції йдеться: «Історична назва міста Хмельницький – Проскурів, сучасну назву місто отримало в 1954 році. Приводом до зміни назви стала одна з найганебніших подій в історії Української держави, а саме – трьохсота річниця підписання "Переяславських статтів" (1674 р.). Наслідки цієї велечезної геополітичної помилки ми бачимо навіть сьогодні. Я, звісно, з повагою ставлюсь до постаті Богдана Хмельницького, високо оцінюю його вклад в визвольну боротьбу українського народу проти іноземного панування, але, на мою думку, місто Хмельницький має носити свою історичну назву – Проскурів», – пише Юрій Лигомина.
Наразі петиція набрала близько 70 голосів з 25 000 потрібних. Тому, аби підтримати цю ініціативу потрібно зайти на офіційний сайт Президента України і авторизуватися.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
24 липня
Міофасціальний масаж тіла: Глибоке розслаблення м’язів та фасцій
Новини компаній
17:00
9 липня
Продається добре налагоджений сервіс онлайн-друку фотографій
Новини компаній
11:00
14 червня
Вигідний початок літа: на тримери від Dnipro-M діють знижки
Новини компаній
09:00
11 червня
Цукровий діабет - основні симптоми
Новини компаній
15:00
30 травня
Тиждень знижок Green Friday До -50% на інструменти
Новини компаній
09:00
29 травня
13:00
28 травня
Green Friday від Dnipro-M: до -50% на сезонну техніку, інструменти для дому і майстерності
Новини компаній
09:00
24 травня
Спецтема
Оголошення
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
live comments feed...