17:40, 9 вересня 2015 р.
Перебування головного обласного міліціонера у Хмельницькому районі (Фото)
Сьогодні начальник УМВС України в Хмельницькій Микола Семенишин проводив прийом громадян у Чемеровецькому районі. Також відбулася зустріч з місцевими активістами, говорили про пошук втікача Романа Гадзіни.
«Приходять різні люди з різними проблемами. Намагаємося допомогти кожному, бо ті проблеми, які можуть комусь здаватися дріб'язковими, для людей на селі є справжньою трагедією. До прикладу, приходила жінка, у якої вкрали корову. Вона ледве говорила від хвилювання, бо родина втратила не просто домашню тварину, а чи не єдиний засіб, який допомогав сім'і виживати» - йдеться на сторінці у Фейсбук генерал-майора.
Під час перебування у Чемеровецькому районі зустрівся очільник обласної міліції з місцевими активістами. На засіданні Чемеровецької Ради Майдану прозвітував про реформи, які відбуваються у міліцейській системи, - дізнаємося з повідомлення.
Також обговорили нашуміле питання про в’язня-втікача Романа Гадзіну.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Касети для розсади: як вибрати та правильно використовувати?
Новини компаній
17:11
21 січня
16:00
20 січня
ТОП новини
Оголошення
13:39, 17 січня
17:17, 17 січня
10:32, 10 січня
10:32, 10 січня
10:32, 10 січня
live comments feed...