Білорус-доброволець із «Православного ополчення» отримав Благословенну Грамоту від Владики Антонія

Високопреосвященний Владика Антоній, митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський, нагородив Архієрейською Благословенною Грамотою білоруса, одного з перших добровольців «Православного ополчення» – ГФ «Подільська січ» Владислава Ахроменка.

8 вересня, білоруси відзначають своє національне свято – «День білоруської військової слави», що присвячений перемозі над московським військом під Оршею в 1514 році. З нагоди святкування Владика Антоній і нагородив білорусько-українського патріота.

Білорус-доброволець із «Православного ополчення» отримав Благословенну Грамоту від Владики Антонія, фото-1

«Владислав був одним з перших, хто в березні 2014 р. зголосився на мій заклик створювати добровольчі відділи для оборони України. Він був з нами в першому конвої до наших прикордонників на адміністративний кордон окупованого Криму, коли російські загарбники намагалися там прорватися. Також Владислав разом з іншими січовиками та українськими прикордонниками встановлював перший похідний храм-намет Київського Патріархату на фронті. Тому я дуже радію, що маю можливість відзначити його жертовну працю на користь нашої Батьківщини»,  зазначив Високопреосвященний Владика.

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі