Заповідник «Подільські Товтри» потерпає від диких тварин

Відбулося засідання ОДА щодо проблем проведення полювання на територіях природно-заповідного фонду Хмельниччини. В ході якого ухвалено внести пропозицію до законодавства, аби дозволити мисливцям полювати у заповіднику «Подільські Товтри».

Правове регулювання деяких питань пов’язаних з діяльністю мисливських господарств потребує доопрацювання, - вважають фахівці у цій галузі.
Згідно чинного законодавства мисливство в господарських зонах заповідників, національних природних і регіональних парків заборонене, що призводить до виникнення серйозних проблем для населення області. Хижі тварини спустошують підсобні господарства та наносять шкоду, - йдеться у повідомленні прес-служби Хмельницької ОДА.

Загалом територія парку «Подільські Товтри», включає в себе територію двох адміністративних районів півдня Хмельницької області: Кам’янець-Подільського і Чемеровецького та частини Городоцького району. Це найбільший в Європі національний природний парк, площею понад 261 тис. га, з яких тільки біля 4 тис. га входять до заповідної зони. В результаті повної заборони полювання в районах збільшується чисельність лисиці та складається небезпечна ситуація по сказу серед диких та домашніх тварин, здичавілих бродячих собак.

Обговоривши ситуацію та підводячи підсумки, голова засідання Сергій Вавринчук наголосив на необхідності в найкоротший термін підготувати звернення до відповідних органів центральної влади про необхідність внесення змін до діючого законодавства про заборону мисливства у заповідних зонах. 

Хмельницька ОДА
"Подільські Товтри" полювання. законодавство
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі