Тепер переказати гривню за кордон буде складніше

Національний банк України встановив вимоги до платежів в національній валюті на користь нерезидентів, аналогічні вимогам до платежів в іноземній валюті. Зміни набувають чинності з 10 вересня 2015 року.

Про це пише Економічна правда з посиланням на прес-службу Нацбанку.

Як наголошується, Нацбанк України уніфікує порядок перерахування коштів у гривнях на кореспондентські рахунки банків-нерезидентів за дорученням клієнтів-резидентів.

"Це стосується операцій за договорами, укладеними резидентами з нерезидентами. Уповноважені банки, що здійснюватимуть таку операцію, мають попередньо зарахувати кошти на окремий аналітичний рахунок", - йдеться у повідомленні.

"Відтепер кошти буде переказано на рахунок банка-нерезидента не раніше четвертого операційного дня  після того, як уповноважений банк внесе інформацію про заплановану операцію у відповідний реєстр та надасть його Національному банку. Наразі такий порядок застосовується до аналогічних операцій в іноземній валюті", - повідомляє прес-служба.

Водночас забороняється здійснювати такі операції, якщо ці кошти в гривнях було залучено клієнтами-резидентами у формі кредиту. Аналогічна вимога вже діє щодо здійснення операцій з купівлі валюти.

Економічна правда
переказ гривні за кордон Нацбанк грошові перекази,
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі