• Головна
  • В області 38% населення страждає від зайвої ваги, а 1,5% є занадто худими – управління статистики
14:01, 15 вересня 2015 р.

В області 38% населення страждає від зайвої ваги, а 1,5% є занадто худими – управління статистики

В управлінні статистики кажуть, на Хмельниччині у 2015 році кожен четвертий чоловік старше 18 років хоча б раз на тиждень займається фізкультурою та спортом. Серед жінок цього ж віку майже кожна п’ята намагається таким чином підтримати свою фізичну форму. 

А серед регіонів України найбільшу увагу спорту приділяють мешканці Харківської області, де майже кожен другий чоловік та кожна третя жінка регулярно щотижня відвідують спортивні заняття. Найменше піклуються про свій фізичний стан чоловіки Тернопільщини (кожен п’ятий) та жінки Івано-Франківщини (кожна восьма). 

Антропометричні дані свідчать про те, що 40% населення нашої області мають нормальну вагу тіла, яка визначається показником "Індекс маси тіла" і є відношенням ваги людини в кілограмах до квадрату її зросту в метрах. Згідно з нормами, встановленими Всесвітньою організацією охорони здоров'я, індекс маси тіла вважається нормальним у межах 18,5–25,0. Відповідно до цього, майже 38% наших краян мають надлишкову масу тіла, а кожен п’ятий мешканець області взагалі страждає від ожиріння, повідомляє Головне управління статистики Хмельницької області.

Серед регіонів країни найбільше повних людей мешкає на Житомирщині та Чернігівщині, де три особи з п’яти страждають від зайвої ваги. Понижену масу тіла мають 1,4% населення країни, найменше (0,4%) – у Миколаївській області, найбільше (по 2,5%) – у Донецькій та Луганській областях. На Хмельниччині занадто худими є 1,5% населення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#управління статистики #антропометричні дані #надмірна вага населення #заняття спортом
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...