
11:18, 16 вересня 2015 р.
На Майдані Незалежності відбудеться акція пам’яті Георгія Гонгадзе (Відео)
Сьогодні, 16 вересня, у столиці та всіх містах України журналістська спільнота збирається, аби вшанувати пам'ять Георгія Гонгадзе та усіх загиблих журналістів. Який став символом правди та нескореності перед владою та утисканням журналістів.
У цей день виповнюється 15 років з дня загибелі засновника Української Правди.
У Хмельницькому акція запланована на 19:30, проходитиме на головному майдані міста. О 20 годині хмельницькі журналісти вшанують пам’ять Георгія Гонгадзе та усіх загиблих колег хвилиною мовчання.
Ефіри телеканалів теж у цей час на хвилину замовчать.
Українські медійники у відеозаписі звернулися до своїх колег та усіх небайдужих із закликом виявити солідарність, прийти і вшанувати тих, хто загинув під час виконання свого професійного обов’язку.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Наявність плюсів та мінусів обмінників криптовалют
Новини компаній
13:00
Вчора
Shifton Field Service у Хмельницькому: коли виїзний сервіс працює швидко, рівно і прогнозовано
Новини компаній
11:18
3 лютого
ТОП новини
Оголошення
07:07, 3 лютого
16
00:10, 28 січня
119
07:07, 3 лютого
5