• Головна
  • Тіньові схеми збагатили підприємство на понад 900 тисяч гривень
17:10, 16 вересня 2015 р.

Тіньові схеми збагатили підприємство на понад 900 тисяч гривень

Фахівці підрозділу податкового та митного аудиту  фіскальної служби Хмельницької області викрили тіньову схему ухилення від оподаткування комунальним підприємством, яке сформувало фіктивний податковий кредит. Тіньова схема стосувалася операцій з придбання будівельно-монтажних робіт з реконструкції системи теплопостачання.

Таким чином,  фінансовий тягар за таке вільне поводження з податками лягав на кінцевих споживачів – мешканців багатоквартирних будинків, - дізнаємося від прес-служби ГУ ДФС в Хмельницькій області.

Суб’єкт господарювання, не дивлячись на те, що  має достатню кількість власних висококваліфікованих спеціалістів, заключив договір на виконання будівельних робіт з іншим суб’єктом господарювання, основним видом діяльності якого є торгівля машинами.

Так, під час перевірки була виявлена невідповідність невідповідність щодо часу здійснення господарських операцій.

Крім того, сума витрат на відрядження, зазначена у звітах про використання коштів, не відповідає сумам, зазначеним в актах приймання виконаних будівельних робіт.
Фактично, будівельно-монтажні роботи виконували власні наймані працівники, а послуги по даних роботах, придбані в контрагента оформлені лише на папері. Це і  дало змогу суб’єкту господарювання безпідставно включити до складу податкового кредиту витрати на суму 500 тисяч гривень. Вони також  ухилитись від сплати податку на додану вартість у розмірі понад 400 тисяч гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ДФС #тіньові схеми #податок
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...