18:30, 17 вересня 2015 р.
Нещодавно єдиний навчальний заклад в мікрорайоні Озерна, що забезпечує музично-естетичне виховання учнів та готує їх до вибору професії в галузі мистецтва дитяча музична школа №3 отримала нове приміщення філії на вул. Панаса Мирного, 18а площею 170,7 кв. м, де відкриті нові класи хореографії, естетичного розвитку та декоративно-прикладного мистецтва в яких навчатимуться біля 100 учнів.
За період існування закладу на Озерній кількість учнів зросла від 145 до 380 дітей різних вікових категорій. У музичній школі діють класи хорового та сольного співу, фольклору, ударних та мідних духових інструментів, естетичного розвитку та хореографії. Ця школа вважається перспективною, адже лише у 2014 - 2015 навчальних роках учні вибороли 52 перемоги на всеукарїнських та навіть міжнародних конкурсах.
Прес-служба
міської ради повідомляє, що на оновлення закладу витрачено 227,7 тис. грн.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію