
12:07, 18 вересня 2015 р.
На Старокостянтинівщині зафіксовано спалах небезпечної інфекційної хвороби
До Старокостянтинівської центральної лікарні в інфекційне відділення потрапило 15 осіб, серед них і чотири дитини. Паціентам встановили попередній діагноз - гастроентероколіт середньої важкості.
15 вересня спеціалісти Держсанепідслужби області почали санітарно-епідеміологічне розслідування спалаху відразу після того, як їм повідомили про перших хворих.
Санепідеміологи відібрали 10 змивів на наявність патогенної та умовно-патогенної флори, 2 проби харчових продуктів та 3 проби питної води. 19 осіб обстежили на наявність у них патогенної та умовно-патогенної флори, повідомляє Головне управління Держсанепідслужби у Хмельницькій області.
Для встановлення точних причин захворювання зараз ще проводиться низка лабораторних досліджень, а інформацію про спалах інфекції вже повідомили для керівництва Старокостянтинівської міжрайонної прокуратури.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:01
11 грудня
16:19
7 грудня
Оголошення
21:26, 30 листопада
20:57, 30 листопада
9
20:57, 30 листопада
19