• Головна
  • У Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва 5-річний ювілей та підсумкова виставка (Фото)
10:00, 19 вересня 2015 р.

У Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва 5-річний ювілей та підсумкова виставка (Фото)

У Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва відбулася підсумкова виставка "Першого відкритого національного конкурсу пікторальної фотографії 2015". Крім того, у цей день музей-студія приймав вітання з 5-річним ювілеєм, тож до Хмельницького завітало чимало гостей зі всієї України.

На виставці представлено кращі роботи за підсумками "Першого відкритого національного конкурсу пікторальної фотографії", який цьогоріч організовувала Національна спілка фотохудожників України.

2 - копия

2 - копия


Куратор фотовиставки розповів: "Річ у тім, що останнє десятиліття люди стомилися від агресивності зображення, від агресивності котра в їхніх душах створює дискомфорт, а класика фотографії зокрема пікторального напрямку дає можливість отримати хороші, позитивні моменти сприйняття".
Організатори говорять, що їм самим було цікаво дізнатися чи буде такий напрямок цікавим. Та, на диво, на конкурс було подано роботи від більше, ніж 100 авторів. Це говорить про те, що такий напрямок є цікавим та підтримується сучасними фотографами. На цій виставці представлені кращі роботи.

1 - копия

1 - копия

Пікторальна фотографія має давню історію, початком якої прийнято вважати 1869 рік, коли відомий британський фотограф Генрі Піч Робінсон, "хрещений батько" цього напрямку, видав книгу фотографічної практики та естетики фотомистецтва "Художній ефект фотографії". Та, на жаль, впродовж багатьох років пікторальна фотографія була забута. Проте сьогодні цікавість до пікторалізму знову зявляється. Нерізкість, розмитість форм, ухиляння від реальної картинки заворожує. Тож сучасні фотографи дедалі частіше вдаються до цієї стилістики. Головне у такій світлині - образ.

У Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва 5-річний ювілей та підсумкова виставка  (Фото) (фото) - фото 3

У Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва 5-річний ювілей та підсумкова виставка (Фото) (фото) - фото 3


Крім цього Хмельницький музей-студія фотомистецтва приймав вітання з 5-річчям свого існування. Музей фотомистецтва є першим та єдиним в Україні. За цих 5 років його відвіли понад 46 тисяч поціновувачів фотомистецтва. Сьогодні привітати зі святом завітали фотографи з різних куточків України, друзі та керівництво міста.
Музей постійно відчуває підтримку міської влади, тому і цього разу в.о. міського голови Костянтин Чернелевський привітав керівника музею-студії Костянтина Жданова та від міської влади подарував ноутбук. У цей день до Хмельницького завітали також фотографи з Одеси, Києва, Кам`янця-Подільського, Рівного, які привезли чимало цінних подарунців, поповнили колекції світлин.

У Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва 5-річний ювілей та підсумкова виставка  (Фото) (фото) - фото 4

У Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва 5-річний ювілей та підсумкова виставка (Фото) (фото) - фото 4

У Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва, як завжди, панувала дружня та творча атмосфера.

4 - копия

4 - копия

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#музей-студія фотомистецтва #виставка #ювілей
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...