11:00
24 липня
Аби віддати шану та пам'ять Героєві, про нього зняли документальний фільм, де друзі та рідні діляться спогадами про їхнього Миколу.
У Кам'янеці-Подільському, та й взагалі на Хмельниччині, Миколу Гордійчука добре знали. Він був активістом, музикантом, поетом, КВНщиком, ПЛАСТуном, патріотом України та просто гарною, світлою людиною.
Коли розпочалася війна на Сході – зголосився добровольцем у батальйон спеціального призначення "Гарпун", та в липні цього року загинув під час бойового завдання на Донбасі.