Загородний відвідав найбільшого, за його словами, платника податків, - Хмельницьку АЕС

На енергопідприємство губернатор області приїхав 24 вересня. У рамках візиту очільник Хмельниччини ознайомився із ХАЕС загалом та більш детально оглянув машинне відділення турбінного цеху та блочний щит управління діючого енергоблока №2 реакторного цеху. 

59450-5-1

Відвідини найбільшого платника податків в обласний б’юджет, за словами губернатора - обов’язок керівника, який опікується подальшим розвитком регіону.

Найбільше М. Загородного цікавили подальші перспективи щодо будівництва 3-го та 4-го енергоблоків, повідомляє інформаційний центр ВП ХАЕС.

«Ми будемо виступати з ініціативою до вищого керівництва держави щодо найближчих перспектив добудови 3-го та 4-го енергоблоків Хмельницької АЕС» - наголосив голова облдержадміністрації Хмельниччини.

Нагадаємо, на першому енергоблоці Хмельницької АЕС триває 49 доба ремонтних робіт.

8 серпня 2015 року о 00 год 13 хв енергоблок відключено від енергомережі для проведення середнього планово-попереджувального ремонту.

Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.

Інформаційний центр ВП ХАЕС
Хмельницька АЕС Михайло Загородний робочий візит будівництво енергоблоків.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі