На Хмельниччині діяв незаконний міжрегіональний «конвертаційний центр»

Установлено, що «конвертцентр» функціонував на базі двох фермерських господарств і фактично надавав послуги із незаконного оформлення документів первинного бухгалтерського обліку для підприємств реального сектору економіки ряду областей України, що здійснюють зовнішньоекономічні операції.

Вказний центр сприяв їм в ухиленні від сплати податків, незаконному переведенню коштів у готівку та відшкодуванню ПДВ за рахунок проведених експортних операцій. Конвертація коштів здійснювалась через рахунки СФГ, шляхом зняття їх готівкою, а також шляхом перерахування коштів на рахунок легальних підприємств та на карткові рахунки фізичних осіб.

Організатори імітували здійснення легальної діяльності СФГ, використовуючи незначні посівні площі на території  Хмельницької області. Сума проконвертованих ділками коштів упродовж поточного року становить понад 80 мільйонів гривень, повідомляє ДФС у Хмельницькій області.

У ході викриття «конвертаційного центру» проведено 7 обшуків, за результатами яких накладено арешт на 230 тонн зерна сої та пшениці, орієнтовною вартістю 2 мільйона гривень. На квартирах організаторів, вилучені первинні фінансово-господарські документи, печатки, грошові кошти, бланки первинних фінансово-господарських документів з відтисками печаток, пластикові банківські картки "VISA" та "MasterCard", які використовувались при обготівкуванні коштів, тіньова бухгалтерія.  

Проводяться слідчі дії стосовно учасників незаконних схем.

ДФС У Хмельницькій області
конвертація грошей,незаконна діяльність перевірки слідство податкова
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі