• Головна
  • На Хмельниччині діяв незаконний міжрегіональний «конвертаційний центр»
15:00, 28 вересня 2015 р.

На Хмельниччині діяв незаконний міжрегіональний «конвертаційний центр»

Установлено, що «конвертцентр» функціонував на базі двох фермерських господарств і фактично надавав послуги із незаконного оформлення документів первинного бухгалтерського обліку для підприємств реального сектору економіки ряду областей України, що здійснюють зовнішньоекономічні операції.

Вказний центр сприяв їм в ухиленні від сплати податків, незаконному переведенню коштів у готівку та відшкодуванню ПДВ за рахунок проведених експортних операцій. Конвертація коштів здійснювалась через рахунки СФГ, шляхом зняття їх готівкою, а також шляхом перерахування коштів на рахунок легальних підприємств та на карткові рахунки фізичних осіб.

Організатори імітували здійснення легальної діяльності СФГ, використовуючи незначні посівні площі на території  Хмельницької області. Сума проконвертованих ділками коштів упродовж поточного року становить понад 80 мільйонів гривень, повідомляє ДФС у Хмельницькій області.

У ході викриття «конвертаційного центру» проведено 7 обшуків, за результатами яких накладено арешт на 230 тонн зерна сої та пшениці, орієнтовною вартістю 2 мільйона гривень. На квартирах організаторів, вилучені первинні фінансово-господарські документи, печатки, грошові кошти, бланки первинних фінансово-господарських документів з відтисками печаток, пластикові банківські картки "VISA" та "MasterCard", які використовувались при обготівкуванні коштів, тіньова бухгалтерія.  

Проводяться слідчі дії стосовно учасників незаконних схем.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#конвертація грошей #незаконна діяльність #перевірки #слідство #податкова
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...