11:00
24 липня
На Хмельниччині продовжують рости борги із виплати зарплат. Так, до прикладу, Нетішин заборгував своїм працівникам 3,9 млн. грн, Хмельницький – 2,5 млн. грн, Полонський район – 1,5 млн. грн. Ці територіальні одиниці області лідери у сумах боргу по області.
Проте, наявна і позитивна тенденція: майже 12 районів нашого краю справно виплачують гроші робітникам.
Загалом, станом на 1 вересня заборгованість із зарплати у Хмельницькій області зросла на 28,2%. Зараз вона становить 10 млн. 863 тис. грн, повідомляє Головне управління статистики в області.
Найбільша частина невиплачених коштів – на економічно-актвиних підприємствах області – 7,1 млн. грн (65,8% від загальної суми боргу), а 3,6 млн. грн (33,3%) "висить" над підприємствами-банкрутами.