• Головна
  • «Особовий склад міліції Хмельниччини готовий до проведення чесних і прозорих місцевих виборів», – Микола Семенишин (Фото, відео)
18:07, 30 вересня 2015 р.

«Особовий склад міліції Хмельниччини готовий до проведення чесних і прозорих місцевих виборів», – Микола Семенишин (Фото, відео)

Сьогодні відбувся брифінг УМВС України в Хмельницькій області присвячений темі «Забезпечення громадського порядку та безпеки громадян під час місцевих виборів». На якому головний міліціонер області Семенишин Микола Олександрович розповів про рівень готовності правоохоронних органів до проведення місцевих виборів. 

Особовий склад міліції Хмельниччини готовий  до проведення чесних і прозорих місцевих виборів, – Микола Семенишин (Фото, відео) (фото) - фото 1

Наразі УМВС України в Хмельницькій області вживає низку заходів щодо забезпечення порядку на місцевих виборах. З цієї метою відправлено плани заходів до галузевих служб та  міських органів МВС щодо забезпечення порядку підготовки та проведення місцевих виборів.

«Згідно наказу з 9 години 7 вересня розгорнуто діяльність оперативного штабу МВС та робочої групи, які діятимуть до офіційного оприлюднення результатів голосування, а з 9 години 14 жовтня і до 9 години 30 жовтня особовий склад МВС буде переведено на посилений варіант оперативно-службової діяльності» – заявив генерал-майор Микола Семенишин.

Особовий склад міліції Хмельниччини готовий  до проведення чесних і прозорих місцевих виборів, – Микола Семенишин (Фото, відео) (фото) - фото 2

Особовий склад міліції Хмельниччини готовий до проведення чесних і прозорих місцевих виборів, – Микола Семенишин (Фото, відео) (фото) - фото 2

За словами Миколи Олександровича, уже проведено розстановку сил та засобів. Так, на кожну територіальну виборчу дільницю припадає не менше двох міліціонерів.

Начальник УМВС в Хмельницькій області сказав: «Завдяки взаємодії МВС, прикордонної служби та державної служби надзвичайних ситуацій ми спроможні забезпечити охорону громадського порядку на усіх виборчих дільницях. Ми маємо намір залучати членів громадських формувань, які б надавали допомогу правоохоронцям під час проведення вибрів. Це також більше, ніж 1300 осіб, які вже мають досвід в організації громадського порядку».
Поки на території Хмельницької  області  не зафіксовано порушень виборчого законодавства.

«Вцілому особовий склад міліції Хмельниччини готовий  спільно зі всіма інститутами  громадянського суспільства до проведення чесних і прозорих місцевих виборів» , – підсумував головний міліціонер області і наголосив, що міліція області відкрита до налагодження діалогу зі всіма учасниками виборчого процесу, щоб вибори пройшли без порушень громадського порядку, виборчого законодавства та надзвичайних подій серед особового складу правоохоронних органів. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#брифінг #МВС #місцеві вибори
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...