• Головна
  • 48% - такий рівень публічності органів та посадових осіб Хмельницького (Фото)
15:20, 1 жовтня 2015 р.

48% - такий рівень публічності органів та посадових осіб Хмельницького (Фото)

Вчора відбулася прес-конференція присвячена темі  «Індекс  публічності місцевого самоврядування: наскільки прозоро працює Хмельницька міська рада ?»

Індекс публічності – практичний інструмент оцінки рівня прозорості, відкритості та підзвітності муніципальних інституцій у їхній взаємодії з громадою міста. Примітно, що у 2015 році органи та посадові особи місцевого самоврядування в Україні стали більш відкритими у поширенні інформації про результати своєї діяльності, хоча й жодна з міських рад облцентрів не досягла показника публічності вищого 80%. 

48% - такий рівень публічності органів та посадових осіб Хмельницького (Фото) (фото) - фото 1

48% - такий рівень публічності органів та посадових осіб Хмельницького (Фото) (фото) - фото 1

Михайло Цимбалюк, партнер проекту з вимірювання індексу публічності місцевого самоврядування у Хмельницькому зазначив, що на сайті міськради про депутатів обмаль інформації й відсутні звіти про витрачання коштів у зв’язку з депутатською діяльністю.

Керуюча справами Хмельницького міськвиконкому Черевченко Людмила Петрівна щодо звітування пояснила наступне:
«Це робота аналітична, яку потрібно зробити, аби донести до громадян,  якщо у нас по фінансах звітування двічі на рік, а загальне звітування тільки один раз на рік, то звичайно потрібно перелаштувати усю систему і це не так просто як може здаватись». Запевнила, що минулорічне дослідження було прийняте до уваги. Зі свого боку сказала, що у міську раду в Хмельницькому можна без перешкод зайти, дізнатися потрібну інформацію, що, власне, і є показником публічності. 

A5fGi0Janx4 (1)

A5fGi0Janx4 (1)

Однак,  у порівняні з минулим роком місто посідало у загальному рейтингу 7 місце, цього річ – 15. Згідно дослідженню рівень публічності діяльності міського голови (виконувача обов’язків) та виконавчих органів ради також невисокий – 54% та 58% відповідно.
Усі присутні погодились, що є над чим працювати і висловили сподівання на  нове скликання ради. 

1 стр 001

1 стр 001

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#міськрада #міськвиконком #рівень публічності
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...