• Головна
  • Понад 200 мільйонів гривень єдиного податку від малого бізнесу Хмельниччини
09:03, 2 жовтня 2015 р.

Понад 200 мільйонів гривень єдиного податку від малого бізнесу Хмельниччини

За 9 місяців 2015 року подільські бізнесмени спрямували до місцевих бюджетів 215 мільйонів гривень єдиного податку, що на 78 мільйонів гривень, або на 57% більше, ніж минулого року.


Більшу частину надходжень для потреб територіальних громад Хмельниччини спрямовували фізичні особи – підприємці: за дев’ять місяців ця сума склала 125 мільйонів гривень. Юридичні особи ІІІ групи сплатили 35 мільйонів гривень. єдиного податку, а юридичні особи ІV групи (платники фіксованого сільськогосподарського податку) – 55 мільйонів гривень, – інформацію дізнаємося від прес-служби ДФС у Хмельницькій області.

 
Нагадаємо, що суб’єкти підприємництва аграрної галузі з початку року перейшли на четверту групу спрощеної системи. Найбільш чисельною серед «спрощенців» є друга група, яка складає майже 18 тисяч підприємців. Ці представники бізнесу звітують лише раз на рік, та єдиний податок сплачують щомісячно. 

«Малий бізнес Хмельниччини традиційно демонструє свою економічну і громадську активність. Власне, перевищення двохсотмільйонного результату у сплаті єдиного податку свідчить про те, що дана категорія платників податків уміє працювати, системно наповнює місцеві бюджети і позитивно впливає на розвиток регіональної економіки», – зазначив керівник Головного управління ДФС у Хмельницькій області Мар’ян Зеленецький.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#податок #бюджет ДФС
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...