• Головна
  • На Хмельниччині міська ТВК відмовила у реєстрації кандидатам від різних партій та усім від ВО «Свобода»
17:30, 2 жовтня 2015 р.

На Хмельниччині міська ТВК відмовила у реєстрації кандидатам від різних партій та усім від ВО «Свобода»

Під час засідання Кам'янець-Подільської  ТВК було прийнято 68 постанов, значна частина з яких – про відмову в реєстрації 75 кандидатам від чотирьох партій. Найчастіше рішення відмовити комісія аргументувала відсутністю усіх необхідних для реєстрації документів. Також міська ТВК відмовила в реєстрації усім кандидатам в депутати міської ради від Всеукраїнського об’єднання «Свобода».

Першими відмову в реєстрації отримали кандидати від «Української партії честі, боротьби з корупцією та організованою злочинністю». У відповідній постанові своє рішення комісія аргументує тим, що «подано документи, що не відповідають вимогам п. 2 та п. 4 ст. 38 Закону України «Про місцеві вибори», тож ТВК «вважає їх не поданими», - дізнаємося від Громадянської мережі ОПОРА.

Відмовлено також трьом кандидатам від місцевого осередку політичної партії «За конкретні справи». Не в повному складі зареєстрували список місцевої організації «Опозиційно блоку»: постанови з рішенням про відмову вручили двом висуванцям осередку, мотивуючи відсутністю усіх необхідних для реєстрації документів. З тієї ж причини не зареєстрували у ТВК і список із 37 кандидатів від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина». Не пощастило також кандидату на посаду міського голови Кам’янця-Подільського Олегу Ткачу, якому відмовили, вказавши на ту ж підставу.

Що стосується  відмови у реєстрації кандидатам від ВО «Свобода» у Кам'янці-Подільському, то цього разу підставою стали дані про голову місцевої партійної організації у документі, наданому міськрайонним управлінням юстиції.

Комісія відмовила в реєстрації усім кандидатам в депутати міської ради від Всеукраїнського об’єднання «Свобода», кандидату на посаду міського голови Михайлу Посітку від  цієї політичної сили, а також представнику місцевої організації партії з правом дорадчого голосу Вадиму Бойку.  Комісія представила документ з міськрайонного управління юстиції, де головою міської організації ВО «Свобода» вказаний Юрій Яриновський, а всі документи, подані до ТВК для реєстрації кандидатів, підписував Михайло Посітко. Більше інформації тут

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#місцеві вибои #відмова #реєстрація
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...