• Головна
  • Активну молодь Хмельниччини запрошують до "Школи антикризового менеджменту”
13:05, 5 жовтня 2015 р.

Активну молодь Хмельниччини запрошують до "Школи антикризового менеджменту”

6-8 листопада у Хмельницькому стартує "Школа антикризового менеджменту". Від нашої області організатори планують залучити 21 учасника. Конкурс відкритий, заявку може подати кожен, хто відповідає критеріям, до 2 листопада.

На меті у організаторів проекту є залучення молодого покоління до процесу розвитку Хмельниччини за принципами відповідального лідерства.
Організатори визначили таку цільову групу: молодь, віком від 22 до 30 років, з активною життєвою позицією та досвідом громадської, підприємницької або наукової діяльністі.
Участь у Школі безкоштовна. Витрати, пов’язані із заходом, організатори беруть на себе. Учасників з інших міст забезпечують поселенням у готелі.

Активну молодь Хмельниччини запрошують до "Школи антикризового менеджменту”, фото-1

Степан Кушнір — координатор "Школи антикризового менеджменту" так характеризує проект: "Школа антикризового менеджменту" дає змогу цілісно оцінювати проблеми в нашому регіоні з трьох точок зору: прогресивних молодих підприємців, науковців-винахідників та громадських активістів, — наголошує керівник ГО «Хмельницький молодіжний клуб розвитку». — Цим проектом ми прагнемо, передовсім, знайти ту перспективну молодь, яка ще не встигла виїхати за кордон та об'єднати їх в одну потужну команду, яка згенерує антикризовий план дій для розвитку Хмельницького регіону. В цьому їм допомагатиме потужна команда лекторів з різних міст України. Завдяки нашим партнерам — БФ "Зміцнення громад", "Першому національному аграрному кооперативу", Громадському руху "НЕП" ми маємо змогу підтримати фінансово стартами молодих амбіційних лідерів у сфері бізнесу, науки та громадської діяльності». 

Зареєструватися можна за посиланням до 2 листопада: 
https://docs.google.com/forms/d/1JI0ZreHfBusXiZhzIv_C8KfDqKDnrQXlbxkjpkTUgbM/viewform

Оргкомітет проведе відбір 21 учасника (по 7 з кожного напрямку: громадська діяльність, бізнес, наука) та повідомить про результати відбору 3 листопада.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#"Школа антикризового менеджменту" заявка #реєстрація #Хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...