• Головна
  • Шведські інструктори розпочали на Хмельниччині курси з надання невідкладної допомоги для військовослужбовців ЗСУ
17:40, 5 жовтня 2015 р.

Шведські інструктори розпочали на Хмельниччині курси з надання невідкладної допомоги для військовослужбовців ЗСУ

На Хмельниччині тривають курси з надання невідкладної допомоги у польових умовах для військовослужбовців Збройних Сил України за підтримки інструкторів ЗС Швеції.

Керівник шведської групи інструкторів, підполковник Ульф Едборг, прокоментував, що програма курсу включає всі необхідні компоненти надання медичної допомоги за наявності бойових травм, а саме: зупинка кровотечі, серцево-легенева реанімація, транспортування та евакуація з поля бою, використання медичних препаратів та інше. Зокрема, навчання базувалось на комплексних програмах НАТО «Combat Medicine», інформує прес-служба Генерального штабу ЗСУ.

Шведські інструктори розпочали на Хмельниччині курси з надання невідкладної допомоги для військовослужбовців ЗСУ, фото-1

За пропозицією шведської сторони заплановано проведення двох курсів у 2 етапи кожен: І Курс - підготовка 125 слухачів курсу на Хмельниччині. ІІ Курс - одночасно на Хмельниччині та Житомирщині. Програмою другого етапу курсової підготовки також передбачено спільну роботу українських і шведських інструкторів у навчанні трьохсот військовослужбовців Збройних Сил України.

Шведські інструктори розпочали на Хмельниччині курси з надання невідкладної допомоги для військовослужбовців ЗСУ, фото-2

Також, шведська сторона передала Збройним Силам України на безоплатній основі 625 індивідуальних аптечок (для особового складу, що навчатиметься) та іншого медичного майна, необхідного для проведення курсів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ЗСУ #шведські інструктори #навчання військовослужбовців #медична допомога
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...