• Головна
  • Понад 10 мільйонів гривень екоподатку спрямували до бюджету екоризикові підприємства Хмельниччини
09:45, 6 жовтня 2015 р.

Понад 10 мільйонів гривень екоподатку спрямували до бюджету екоризикові підприємства Хмельниччини

Протягом січня-вересня подільські промислові виробники та комунальники внесли до зведеного бюджету 10,8 мільйона гривень екологічного податку.

Пропорція надходжень до державного бюджету становить 20 відсотків, а до місцевих бюджетів – 80, тому, відповідно, із цих коштів до державної казни надійшло 2,2 мільйона гривень, до місцевої – 8,6 мільйона гривень, повідомляє ДФС України у Хмельницькій області.

Найбільші суми екоподатку відрахували до бюджету підприємства будівельної та житлово-комунальної галузей економіки. Наразі на Хмельниччині нараховується 2260 суб‘єктів господарювання, які сплачують екологічний податок.

«Сьогоднішній розподіл надходжень від екологічного податку спрямований на те, щоб передусім компенсувати негативний вплив шкідливих та небезпечних факторів на місцеву екосистему. Загалом екологічний податок є основним джерелом фінансування заходів, спрямованих на захист навколишнього середовища та раціональне використання природних ресурсів», - зазначив заступник начальника Головного управління ДФС у Хмельницькій області Вячеслав Семенюк.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#екоподаток #сплата податків #податківці
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...