• Головна
  • Продавців алкогольно-тютюнових виробів оштрафували на 800 тисяч гривень
09:06, 7 жовтня 2015 р.

Продавців алкогольно-тютюнових виробів оштрафували на 800 тисяч гривень

За дев‘ять місяців 2015 року перевірено 123 підприємців, які працюють на ринку алкогольних напоїв та тютюнових виробів. За результатами перевірок встановлено 184 порушення законодавства і, відповідно, накладено штрафів на суму 800,6 тисячі гривень.

Як стверджують працівники фіскальної служби, найбільш поширеним порушенням є ігнорування дисципліни цін на продаж алкогольних напоїв, за що доведеться сплатити штраф на суму понад  300 тисяч гривень. Зафіксовано 6 випадків ведення тпідприємницької діяльності без ліцензії, сума штрафу склала 102 тисячі гривень.

Про це повідомляє ДФС України у Хмельницькій області.

Виявлено також 23 факти реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років. Сума штрафу за продаж підакцизних товарів неповнолітнім становить  156 тисяч гривень, також за це анульовано 21 ліцензію на право здійснення торгівлі цим специфічним товаром.

Нагадаємо: з 1 липня 2015 року підлягає ліцензуванню діяльність з виробництва, імпорту, експорту, оптової або роздрібної торгівлі пивом на загальних підставах, передбачених для алкогольних напоїв. При цьому законодавством не передбачено отримання окремої ліцензії на торгівлю пивом за наявності у суб'єкта господарювання відповідної ліцензії на реалізацію алкогольних напоїв.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#продаж алкоголю #продаж тютюну #штрафи #ліцензія #фіскальники #продаж алкоголю неповнолітнім #анулювання ліцензії #підприємницька діяльність
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...