• Головна
  • Знову Кам’янець: міська «Батьківщина» збирається жалітись до ЦВК на роботу ТВК
10:30, 8 жовтня 2015 р.

Знову Кам’янець: міська «Батьківщина» збирається жалітись до ЦВК на роботу ТВК

Вчора Вінницький апеляційний адміністративний суд визнав законним рішення Хмельницького окружного адміністративного суду щодо кандидатів від ВО «Батьківщина», водночас Кам’янець-Подільська міська ТВК уже затвердила виборчий бюлетень.

Нагадаємо, що під час засідання 30 вересня Кам’янець-Подільська міська ТВК відмовила у реєстрації 37 кандидатам від місцевої організації ВО «Батьківщина», аргументуючи своє рішення відсутністю усіх необхідних для реєстрації документів. Щоб оскаржити відповідні постанови МВК, обурені партійці звернулися до Хмельницького окружного адміністративного суду й виграли судовий процес.

Однак рішення суду Кам’янець-Подільська міська ТВК так і не виконала. Натомість впевнені у своїй правоті члени комісії вирішили звернутися до Вінницького апеляційного суду, який, у свою чергу, 7 жовтня постановив: «скаргу Кам’янець-Подільської  міської виборчої комісії Хмельницької області залишити без задоволення, а постанову Хмельницького окружного адміністративного суду від 4 жовтня 2014 року – без змін», – дізнаємось від Громадянської мережі ОПОРА.

Втім, на цьому історія не завершилася, адже 6 жовтня відбулося жеребкування для визначення порядку розташування партійних організацій у виборчому бюлетені. Зрозуміло, що ВО «Батьківщина» участі у жеребкуванні не брало. До того ж 7 жовтня о 14 годині комісія зібралася на засідання і затвердила виборчий бюлетень.

Як інформує кореспондент «Точки ОПОРИ», про засідання не було оголошено. Однак секретар комісії на зауваження журналістки відповіла, що «повідомили усно». Крім того, члени  комісії не отримали проектів постанов до початку засідання. Двоє членів комісії просили відтермінувати засідання, представивши копії окремих ухвал Вінницького апеляційного адміністративного суду, де в той часще тривав розгляд справ. Однак інші члени комісії пропозиції не підтримали: одинадцятеро осіб проголосували проти відтермінування, троє – за. Один з членів ТВК заявив, що комісія має отримати рішення суду з мокрою печаткою, тоді воно буде виконане. Яким чином буде виконуватися рішення після затвердження бюлетеня, невідомо.

Натомість кам’янецькі представники партії «ВО «Батьківщина», заявили, що звертатимуться у ЦВК з проханням розібратися у ситуації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#місцеві вибори #оскарження #ЦВК #ТВК
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...