• Головна
  • Права 5-річного хлопчика відстояли у суді
12:00, 8 жовтня 2015 р.

Права 5-річного хлопчика відстояли у суді

У Віньковецькому районі прокуратура стала на захист п’ятирічного хлопчика, який позбавлений батьківського піклування. Завдяки чому місцевий суд наклав заборону на відчуження майна.

Прокурор району Ольга Кравцова  повідомила, що позов пред'явлений  на захист житлових та майнових прав 5-річного мешканця села Осламів, який торік переданий на виховання до Хмельницького спеціалізованого будинку дитини «Берізка» після того, як його батьків судом було позбавлено батьківських прав, – повідомляє прес-служба прокуратури області.

Суд тоді не врахував норму Закону України «Про охорону дитинства», згідно з якою у разі передачі дітей, позбавлених батьківського піклування, під опіку чи піклування, влаштування в будинки дитини, дитбудинки, школи – інтернати тощо, житло, в якому вони проживали, зберігається за дітьми протягом усього часу перебування їх в опікунів чи цих закладах незалежно від того, чи мешкають у житловому приміщенні інші члени сім'ї.

Враховуючи ці законні положення, а також те, що в зазначеному селі за батьком малолітнього хлопчика числиться квартира, прокуратура в інтересах дитини звернулася до суду з позовом накласти заборону на відчуження цієї квартири до досягнення ним повноліття. Позовні вимоги судом задоволені, майнові права дитини, позбавленої батьківського піклування  – захищено.    

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#суд #прокуратура #права дитини #майно
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...