• Головна
  • Хмельницька обласна ТВК знову вирішила відмовити у реєстрації кандидатам від однієї партії
12:17, 9 жовтня 2015 р.

Хмельницька обласна ТВК знову вирішила відмовити у реєстрації кандидатам від однієї партії

Єдиною партією, список висуванців якої не зареєструвала Хмельницька обласна виборча комісія, стала партія «Конкретних справ» (схожа з назвою добре відомої на Хмельниччині партії «За конкретні справи»).

Обласна виборча комісія виконала постанову суду і повторно розглянула документи партійців, але знову прийняла рішення не реєструвати кандидатів від партії «Конкретних справ». Підставою для відмови була не засвідчена відповідно до вимог Закону України «Про місцеві вибори» копія рішення вищого керівного органу партії про участь її місцевої організації у місцевих виборах, - дізнаємося від Громадянської мережі ОПОРА.

Тому партійці «Конкретних справ» звернулися до суду. Тож 4 жовтня відбулося засідання Хмельницького окружного адміністративного суду, який зобов’язав ТВК повторно розглянути документи для реєстрації кандидатів у депутати обласної ради від партії «Конкретних справ». 

Як повідомили кореспонденту «Точки ОПОРИ» у Хмельницькій обласній ТВК, під час засідання 7 жовтня комісія виконала постанову суду і повторно розглянула документи партійців, відтак знову прийняла рішення не реєструвати кандидатів від партії «Конкретних справ».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#політика #місцеві вибори #відмова у рієстрації
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...