• Головна
  • Хмельницьке відділення антимонопольного комітету звітує про роботу
14:35, 9 жовтня 2015 р.

Хмельницьке відділення антимонопольного комітету звітує про роботу

Обласне територіальне відділення підсумували результати роботи за 9 місяців 2015 року. Протягом цього періоду припинено 85 порушень законодавства про захист економічної конкуренції та оштрафовано порушників на 1, 2 млн. грн.

Економічний ефект від припинення порушень для юридичних та фізичних осіб склав 26,5 млн. грн., обсяг реалізації товарів, стосовно яких, унаслідок припинення порушень законодавства про захист економічної конкуренції, поновлено належні умови конкуренції – 153 тис. грн.., – дізнаємося від прес-служби Хмельницького обл. територіального відділення антимонопольного комітету України.

Особлива увага була прикута до ринків роздрібної реалізації лікарських засобів, медичних послуг, нафтопродуктів, перевезення пасажирів транспортом загального користування, підготовки водіїв, житлово-комунальних послуг, заготівлі молока від індивідуальних господарств населення, продуктів харчування.

На вимогу Відділення суб’єкти господарювання та органи влади виконали 183 рекомендації, опрацьовано 31 проект рішень органів влади та органів місцевого самоврядування, які можуть мати негативний сплив на конкуренцію, з них 6 – не погоджено.

 Вагомо, що порівняно з 2014 роком, збільшилась кількість звернень громадян та подань. За результатами розгляду звернень, розгляд 45 справ про порушення законодавства про захист економічної конкуренції, що становить 43 відсотки від загальної кількості звернень.

За поданнями Управління Служби безпеки України у Хмельницькій області, прокуратури області, Державної фінансової інспекції у 2015 році розпочато розгляд 16 справ, за результатами розгляду 6 справ розглянуті, 10 порушників оштрафовані на 419 тис. грн. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#звіт #антимонопольний комітет
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...